PETER NAGEL. BOKSEREN.

PETER NAGEL. BOKSEREN.
346135. PETER NAGEL. BOKSEREN.

Radering, signeret og dateret, kopi épreuve d' artiste.
Tryk 39,5 x 49,5 cm.
Papir 60 x 64,5 cm.

En lille flænge i top og bund på ca. 2 cm. Kanter let stødte.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tryk 39,5 x 49,5 cm.
Papir 60 x 64,5 cm.

Antal besøg: 1.632