RUNE KARLSSON. Sekunderne efter rumfærgen Challengers eksplosion, olie på lærred, signeret R K-Zon.

345853. RUNE KARLSSON. Sekunderne efter rumfærgen Challengers eksplosion, olie på lærred, signeret R K-Zon.

Mål: 60x73 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål: 60x73 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.260