POSTKORT, ca 1500 stk. Topografisk, Verden, 20. århundrede.

345739. POSTKORT, ca 1500 stk. Topografisk, Verden, 20. århundrede.

Topografi.

Mindre slitage og ikke gennemgået i sin helhed.

Få foretaget en gratis vurdering!

Topografi.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 490