ARBEJDSBÆNK, træ, almindelig mand, 1800-tallet.

345543. ARBEJDSBÆNK, træ, almindelig mand, 1800-tallet.

Med udtræksboks under skiven.
Længde 76 cm.
Bredde 28 cm.
Højde ca 60 cm.

Aldersslitage, skader/revner, dele mangler, vakkelvorne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med udtræksboks under skiven.
Længde 76 cm.
Bredde 28 cm.
Højde ca 60 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.151