KUNSTGLAS, fad, Eva Englund, Orrefors, 1988.

344927. KUNSTGLAS, fad, Eva Englund, Orrefors, 1988.

Signeret 968530 Ev Englund 19-75 Diameter 30,5 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 864