KRISHNA-GOTTHEIT. Spiller på fløjte, thailandsk type.

344734. KRISHNA-GOTTHEIT. Spiller på fløjte, thailandsk type.

Grøn patient og delvist forgyldt bronze, dateret til midten af det 20. århundrede. mål ca. Højde 52 cm, stativ 17 x 17 cm.

Moderate tegn på alder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Moderate tegn på alder.

HannoVerum
Antal besøg: 880