KAMPBORD, malet pels, Allmoge, 1800-tallet.

344564. KAMPBORD, malet pels, Allmoge, 1800-tallet.

To skuffer under bordpladen.
Længde 132 cm, bredde 107 cm, højde 75 cm.

Brugsslitage, revner, ridser, mærker. Bordplade løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

To skuffer under bordpladen.

Antal besøg: 823