STIG OLSON. Hunde, litho proof print/mixed media, signeret.

344455. STIG OLSON. Hunde, litho proof print/mixed media, signeret.

60 x 45 cm.
Oramad.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 45 cm.
Oramad.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.788