Kommode, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

344312. Kommode, gustaviansk stil, midten af det 20. århundrede.

Lille Kommode. Oval med tre skuffer. Rigt marquetry, gennembrudt gitterkant i messing. Bredde 35, dybde 26, højde 74 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.350