UR "Eglantine", Lenzkirch Watches AG.

343778. UR "Eglantine", Lenzkirch Watches AG.

Onyx urkasse, bronzeskulptur "Eglantine" på - signeret, L&F Moreau, ur dateret 1888, pendulværk, halvtimes slag, højde 61 cm.

fungerer.

Få foretaget en gratis vurdering!

fungerer.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 2.835