STOLE, 6 stk., model Leksand, 1900-tallet.

343455. STOLE, 6 stk., model Leksand, 1900-tallet.

Hvidmalet.

Brugsslitage, mindre mærker/ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Hvidmalet.

Antal besøg: 710