RONNY & RAGGE PROPS, 1900-tallet.

342170. RONNY & RAGGE PROPS, 1900-tallet.

Signeret bakspejl på sokkel med påskrift.
En pakke med kondomer i uåbnet original emballage, "Pökpasar".

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 11.585