GEORGES DAYEZ. Farvelitografi.

342025. GEORGES DAYEZ. Farvelitografi.

Kvinde med børn. Signeret og nummereret. 32x25 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.499