EINAR SJÖBECK. olie på lærred, signeret.

342015. EINAR SJÖBECK. olie på lærred, signeret.

50 x 82 cm.

Knitrende.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 82 cm.

Knitrende.

Antal besøg: 5.881