MÅNS ROSSANDER. olie på lærred.

341996. MÅNS ROSSANDER. olie på lærred.

Landskab. Underskrevet. 35x32 cm. Dateret -82.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Måns Rossander (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Måns Rossander (Født 1944)

Antal besøg: 1.969