BEGREDE, 1880'erne.

BEGREDE, 1880'erne.
341719. BEGREDE, 1880'erne.

2-delt.
Fineret og mahogni.
Længde 81 cm Bredde 45 cm Højde 212 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
341719. BEGREDE, 1880'erne.

2-delt.
Fineret og mahogni.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.528