PENDUL, forgyldt og VÆGLYGTER, 1900-tallet.

341632. PENDUL, forgyldt og VÆGLYGTER, 1900-tallet.

Pendelhøjde 62 cm.

Mindre skader på forgyldningen, skade på den ene lampefod.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendelhøjde 62 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 638