BORDLAMPE, messing og metal, 20. århundrede.

341530. BORDLAMPE, messing og metal, 20. århundrede.

Blå og hvid malet skærm. Stel af messing. Justerbart hoved.
Højde i sænket stilling 25 cm.

Brugsslitage, pletter, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 68.615