KARMSTOL Erik Kirkegaard, Höng Stolefabrik, Denmark.

341293. KARMSTOL Erik Kirkegaard, Höng Stolefabrik, Denmark.

Stel i teaktræ. Polstret sæde og ryg i sort blonde.
Ryghøjde 83 cm Brandstemplet.

Brugt stand Slitage på remmen og revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde 83 cm Brandstemplet.

Antal besøg: 4.830