FIRE LYSESTAGER, STILLING DESIGN DANMARK.

3411560. FIRE LYSESTAGER, STILLING DESIGN DANMARK.

Stålramme med messing lysestage.
Etiket signeret.
Højde 28, 33, 38 og 43 cm.

Brugsslitage. To lysestager med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Etiket signeret.
Højde 28, 33, 38 og 43 cm.

Antal besøg: 906