BORDLAMPE, Tiffany stil, messing, 20. århundrede.

341084. BORDLAMPE, Tiffany stil, messing, 20. århundrede.

Bordlampe i messing og glas, lampeskærm mærket: Original, Tiffany lampe, Reproduktion lavet af, Gramercy park NY USA
Diam: 28,5, Højde: 57 cm.

Mindre Brugsslitage.
Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diam: 28,5, Højde: 57 cm.

Mindre Brugsslitage.
Ikke gennemgået.

Antal besøg: 4.702