VÆGPENDUL, rokokostil, omkring 1900.

340543. VÆGPENDUL, rokokostil, omkring 1900.

Forgyldt messing. Emaljeret urskive med romertal. Højde ca. 56 cm.

Pendul til rådighed. Bagstykke mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 742