BIRGER STRÅÅT. Olie på lærred, signeret.

340514. BIRGER STRÅÅT. Olie på lærred, signeret.

Norrköpings havn. Ca. 64x80 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Birger Strååt (1914–2008)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Birger Strååt (1914–2008)

Antal besøg: 1.540