NILS HAHNE. Olie på Panel.

NILS HAHNE. Olie på Panel.
339162. NILS HAHNE. Olie på Panel.

Kubistisk bybillede. Underskrevet. 28x46 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.239