VÆGHYLDE og BUND, "Montana", Danmark.

338551. VÆGHYLDE og BUND, "Montana", Danmark.

Højde 47 cm. Dybde 38 cm. Total højde 94 cm.

Brugsslitage, ridser, En del af lågen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.003