338274. DAMETASKE i læder, Chloe, Italien.
Håndtaske med korte sider med lommer og en indvendig lynlåslomme Stemplet Chloé på ydersiden og stemplet Chloé på indersiden, Made in Italy Lædermærke nummereret 01-06-53.
Brugsslitage Pletter Snap til yderlomme knækket Løkke omkring et håndtag mangler Metaldetaljer med ridser Trækstykke på lynlåsen mangler.