DAMETASKE i læder, Chloe, Italien.

338274. DAMETASKE i læder, Chloe, Italien.

Håndtaske med korte sider med lommer og en indvendig lynlåslomme Stemplet Chloé på ydersiden og stemplet Chloé på indersiden, Made in Italy Lædermærke nummereret 01-06-53.

Brugsslitage Pletter Snap til yderlomme knækket Løkke omkring et håndtag mangler Metaldetaljer med ridser Trækstykke på lynlåsen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.100