SAMLING AF ÆSKER I SØLV 38 stk.

337560. SAMLING AF ÆSKER I SØLV 38 stk.

Bestående af forskellige små æsker, en tændstikæske og et fingerbøl. ZT forgyldt indvendigt. Alle stemplet 800 eller 925 osv. Diameter op til 6,5 cm.

Generelt god stand. Et par dåser med små buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.059