ARMBANDUR, Tissot, Seastar.

ARMBANDUR, Tissot, Seastar.
337456. ARMBANDUR, Tissot, Seastar.

Urkasse i 18K guld, led sølv-forgyldt, gravering: "For iver og ærlighed i rigets tjeneste".

Brugsslitage, batteridrevet og slid på led.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.800