2 stk støbejernsovne, til pejs, 19. århundrede.

3370693. 2 stk støbejernsovne, til pejs, 19. århundrede.

Dimensioner 89x37,5 cm og 102x50 cm.
Mærket „J.J.S.1896.A.S.P.D“ og „J.J.S.1901.A.S.P.D“.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 231