FLAMEVÆV, signeret, dateret 1925.

336774. FLAMEVÆV, signeret, dateret 1925.

Dekoration af heste, blomster, sommerfugle og fugle 55 x 100 cm.

Mølle- og aldersslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mølle- og aldersslid.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 829