ALBERTO HERNÁNDEZ DE TORRES “CARAL”. „Gredos“.

3363965. ALBERTO HERNÁNDEZ DE TORRES “CARAL”. „Gredos“.

Olie på bord
Signeret
På bagsiden, med titlen og dateret 1984
37x60 cm.

Eboniseret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
Signeret
37x60 cm.

Eboniseret træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 289