Vægsystem, „Aktuell“, IKEA 1960/70'erne.

3363818. Vægsystem, „Aktuell“, IKEA 1960/70'erne.

Introduceret i IKEA-kataloget i 1967.
Jacaranda fanning. Bestående af 6 vægpaneler med bredde 60, højde 200 cm, 2 stykker bredde 30, højde 200 cm. 6 panelforhøjelser i bredde 60, højde 39, 4 i bredde 40, højde 39 cm.
4 skabe bredde 90, dybde 35, højde 44 cm.
Et vitrineskab bredde 90, dybde 17, højde 44 cm.
Et vitrineskab bredde 60, dybde 17, højde 44 cm
5 hylder længde 90, 3 hylder længde 60, alle dybder 17 cm.
3 strimmelkanter højde 200 cm.

Brugsslitage. ridser, kantskader, mindre skader og slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 704