PIANO LAMPE, messing/teak, Stilo møbler, Skillingaryd.

335846. PIANO LAMPE, messing/teak, Stilo møbler, Skillingaryd.

Børstet messing. Justerbar. Længde 33 cm.

Slitage, mindre mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 11.409