GARDEROBE, Art Nouveau, 1920'erne.

335221. GARDEROBE, Art Nouveau, 1920'erne.

Egetræ. Skær dekoration med æble og blade. Trækhåndtag af messing.
Højde 183 cm, længde 80 cm, bredde 48 cm.

Brugsslitage og pletter.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og pletter.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.396