SAMLING AF GLAS SAMUEL J. HERMAN, MIEKE GROOT UA.

335183. SAMLING AF GLAS SAMUEL J. HERMAN, MIEKE GROOT UA.

Delvis underskrevet. En skål signeret Mieke Groot, en skål BM 80, en vase Rachel Malony, en skål Mdina.
Højde op til 22,5 cm.

Brugt med mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde op til 22,5 cm.

Brugt med mindre brugsspor.

Antal besøg: 2.265