Sæt MØBLER, 5 stk., 1800/2000 årh.

334385. Sæt MØBLER, 5 stk., 1800/2000 årh.

Søjlebord, rundt sofabord, bord med røgbakke, bord med hylde, stelstol.
Lænestol ryghøjde 73 cm, sofabord diameter 93 cm.

Slitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 908