VÄSTGÖTASKRIN, ca 1650, indhuggede og smedede beslag.

334257. VÄSTGÖTASKRIN, ca 1650, indhuggede og smedede beslag.

Længde 42, bredde 35, højde 15 cm.

Stor slitage og skader.
Dele mangler bl.a. låse og lister.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stor slitage og skader.

Antal besøg: 4.388