OLLE NORDBERG. olie på lærred, sign.

333970. OLLE NORDBERG. olie på lærred, sign.

Sommerhusmotiv med pige i forgrunden med blomster. 78x97.

Mindre krakeleringer og farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 648