Skulptur i moseeg, base af sortbemalet metal, Danmark.

3334271. Skulptur i moseeg, base af sortbemalet metal, Danmark.

Skulptur i moseeg, monteret på sortbemalet metalsokkel.
"Det Dansk" klistermærke i bund.
Højde inkl. sokkel: 35 cm.
Bredde: maks. 25,2 cm.
Dybde: maks. 15,5 cm.

Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Tema

Kvalitetsauktion – March

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inkl. sokkel: 35 cm.
Bredde: maks. 25,2 cm.
Dybde: maks. 15,5 cm.

Tema

Kvalitetsauktion – March

Antal besøg: 1.370