Skulptur i moseeg, base af sortbemalet metal, Danmark.
3334271. Skulptur i moseeg, base af sortbemalet metal, Danmark.
Skulptur i moseeg, monteret på sortbemalet metalsokkel.
"Det Dansk" klistermærke i bund.
Højde inkl. sokkel: 35 cm.
Bredde: maks. 25,2 cm.
Dybde: maks. 15,5 cm.
Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Højde inkl. sokkel: 35 cm.
Bredde: maks. 25,2 cm.
Dybde: maks. 15,5 cm.