UDSTILLINGSKAB. Louis Philippe, omkring 1880.

333282. UDSTILLINGSKAB. Louis Philippe, omkring 1880.

Valnød fineret på blødt træ, smukt udskåret gavl, højde: 200 cm, bredde 96 cm, dybde 47 cm.

Mindre finerskader, især i højre side, ellers velholdt, kan ikke afmonteres.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besøg: 2.148