AKUSTISK GUITAR, Otwin.

AKUSTISK GUITAR, Otwin.
332148. AKUSTISK GUITAR, Otwin.

nr. 30/1.

Brugsslitage.
Inskription på bagsiden. String mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

nr. 30/1.

Brugsslitage.

Antal besøg: 5.567