ERNST PETER RUHRIG. TILSKREVET. hede.

331798. ERNST PETER RUHRIG. TILSKREVET. hede.

Blæk på håndlavet papir, signeret nederst til højre og sandsynligvis dateret september 1959(?), uindrammet. mål ca. 60x70 cm.

Ark noget brunet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ark noget brunet.

HannoVerum
Antal besøg: 1.225