BRYST PÅ BEN SET, barok, 1700-tallet.

331456. BRYST PÅ BEN SET, barok, 1700-tallet.

Jernbeslag.
Ca. længde 41, bredde 25, højde 59 cm.

Beslag mangler. Slitage, ridser og blå mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Jernbeslag.

Antal besøg: 739