DØRBEKLÆMNING, 2 stk., olie på Panel, 1900-tallet.

331343. DØRBEKLÆMNING, 2 stk., olie på Panel, 1900-tallet.

Indret med blandt andet akantusblade, frugter og putti.
Cirka 20 x 1 60 cm.

Skader og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 20 x 1 60 cm.

Skader og slitage.

Antal besøg: 1.013