pelsfrakke/jakke, blå ræv, Birger OIsson Pels.

331254. pelsfrakke/jakke, blå ræv, Birger OIsson Pels.

Størrelse 40.

Brugsslitage. Topkahytten mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 40.

Antal besøg: 955