UNSIGNIERT. Stilleben med gladioler.

329993. UNSIGNIERT. Stilleben med gladioler.

olie på lærred, ca. 1980, usigneret, uindrammet. mål ca. 50x60 cm.

God side, foxing på verso.

Få foretaget en gratis vurdering!

God side, foxing på verso.

HannoVerum
Antal besøg: 987