GULERODDER, KEDLER mv., kobber, 1800/2000 årh.

329838. GULERODDER, KEDLER mv., kobber, 1800/2000 årh.

6 dele.

Slitage og skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 dele.

Slitage og skader.

Antal besøg: 752