CUP, tin, Tyskland, 1800-tallet.

329764. CUP, tin, Tyskland, 1800-tallet.

Våbenskjold og adelige navne.
Dekoreret med mønter.
Højde ca. 54 cm.

Slitage, reparationer, stødmærker. Der mangler en mønt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Våbenskjold og adelige navne.
Dekoreret med mønter.
Højde ca. 54 cm.

Antal besøg: 935