ERIK REIMHULT. Håndspejl. Underskrevet.

329742. ERIK REIMHULT. Håndspejl. Underskrevet.

Længde 33 cm.
Rigt skåret indretning.

Revne i toppen.
Brugsslitage.

Kunstner/designer

Erik Reimhult (1915–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 33 cm.
Rigt skåret indretning.

Revne i toppen.
Brugsslitage.

Kunstner/designer

Erik Reimhult (1915–1999)

Antal besøg: 1.037