OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Drabanter til hest, olie på lærred, sign.

329611. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Drabanter til hest, olie på lærred, sign.

45 x 65 cm.

Gulning, mindre farvetab, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

45 x 65 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.161